24. března 2013

I'm obsessed with... #1

Meme z dílny Emily L.
O co jde?
Jde o zveřejnění Vaší obsese, ať už je to člověk, zvíře, věc nebo cokoliv jiného.

Série Harry Potter
Jedenáctiletý kouzelník z Bradavic Harry Potter je jednou z mých největších obsesí. Když jsem byla malá, vyrůstal se mnou. Jsem nesmírně hrdá na to, že můžu říct: "JÁ jsem generace Harryho Pottera." Vyrůstala jsem na těchto filmech a strašně moc se stydím, že knihy jsem si pořídila teprve někdy před dvěma lety a doteď mám přečtené jen 4 díly. Rozhodně to chci brzy napravit a neskutečně moc se na to těším.
Mezi mé nejoblíbenější mužské postavy patří (o knihách bohužel moc hovořit nemůžu, ale týká se jich to tedy taky) hlavně Ronald Weasley a to už je proto, že je to roztomilý zrzeček; Draco Malfoy, jehož arogantní vzhled a chování mě prostě dostávají do kolen; Severus Snape, protože i přesto, že si hrál na strašně zlého, pro mě byl tím nejskvělejším profesorem v Bradavicích a nakonec (a já doufám, že mě za to nebudete až tolik nesnášet) Tom Raddle alias Lord Voldemort, protože on je v celé sérii ta nejzápornější postava a pro mě je naprosto úžasný a dokonale silný (ale bohužel i lehce nevyrovnaný).
 Z ženských postav mám absolutní vítězku jen jednu a tou je Bellatrix Lestrange. Naprosto dokonalá, šílená, zlá a úžasná Helena Bonham Carter, manželka Toma Burtona. Je nádherná a je to má nejoblíbenější, i když záporná, postava v sérii Harryho Pottera.
A abych nezapomněla - Nagini. Had Toma R. je naprosto skvělý a protože hadi patří mezi má oblíbená zvířata, nemůžu na něj zapomenout.

5 komentářů:

 1. Draco mě taky dostává do kolen :D A Snape je mou absolutně nejoblíbenější postavou :)
  A mimochodem díky za zapojení se do meme :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není zač, já děkuji, že bylo vůbec vytvořeno :))

   Vymazat
 2. Voldy a Bellatrix sú úžasne zvrátené a jedny z mojich obľúbených postáv 8P
  Potom milujem Tonksovú...a plakala som 8____(
  a tiež Lupina 8_(
  Zbožňujem Hermionu a samozrejme úžasného Harryho 8)
  Nemôžem zabudnúť ani na Severusa a Draca, zlatíčka moje milované, ktorí sú typickým príkladom toho, že aj v navonok najhroznejších ľuďoch je dobrá stránka 8)

  Proste milujem HP sériu 8P

  OdpovědětVymazat